میتسوبیشی پاجرو 2010

میتسوبیشی پاجرو 2010

میتسوبیشی پاجرو (یا پاژرو یا پاجیرو یا …!)همیشه خودرویی بوده که در طی سالیان تولید خود سطح مطلوبی از توانایی و ارزش را با هم ادغام کرده و بدون تحول شدیدی، همواره در یک سطح به پیش رفته است. در سال ۲۰۱۰ نیز پاجرو همانند مدل قبلی خود اما با اندکی بهبود در کارایی و مصرف ارائه خواهد شد. بنابراین جای تعجب نیست که هیچ شباهتی بین آن و شاسی بلندهای روز دنیا مخصوصاً از نوع کره ای دیده نمی شود و استیل آن هر چه که می گذرد بیشتر به تویوتا لندکروزر و رنجرور شبیه می گردد.

موتور متحول شده توربو دیزل به حجم ۳.۲ لیتر ، توان ۲۰۰ اسب بخار و ۴۴۱ نیوتن متر گشتاور تولید می کند که نسبت به نیاکانش ۲۵ درصد بهبود را نشان می دهد.در مورد مدلهای بنزینی، مدلی که به بازار ایران اختصاص داده شده یک نمونه بسیار پرقدرت، با توان ۲۵۰ اسب بخار می باشد که از یک موتور ۳.۸ لیتری حاصل می گردد.تجهیزات این خودرو در سطح بسیار مطلوبی می باشد و شامل گیربکس تیپ ترونیک ۵ دنده هوشمند، سیستم انتقال قدرت پیشرفته، سیستم ضد لغزش، سیستم ترمز ABS  و EBD ، کنترل سرعت (cruise control)، سنسور باران، سنسور دنده عقب، سقف باز شونده (سانروف)، قفل دیفرانسیل، سیستم ضد سرقت (ایموبیلایزر)، صندلی با روکش چرمی و دارای گرمکن و کلید پنج جهته، تهویه اتوماتیک، سیستم ورود بدون کلید، ۸ عدد کیسه هوا و غیره می باشد.

سیستم ترمز پاجرو از نوع ABS و مجهز به دیسک‌های ۱۶ اینچی سوراخ‌ دار در جلو و دیسک‌های ۱۶ اینچی عادی در عقب است و در طول آزمایش، بارها توان خود را به رخ کشید. سیستم ترمز عملکرد مناسبی در متوقف کردن این گوی سنگین وزن دارد و دایو دماغه خودرو در ترمزهای شدید نیست.

قیمت آن برای مدلهای ۳ درب از ۳۵ هزار یورو و برای مدلهای ۵ درب از ۳۸ هزار یورو آغاز می شوند که این قیمتها برای گیربکس دستی می باشند و در صورت استفاده از گیربکس اتوماتیک حدود هزار دلار نیز گرانتر می شوند.

قبلی
بعدی

ویدئو معرفی پاجرو 2010

نمای داخلی خودرو پاجرو 2010

ارسال دیدگاه